• Shin Godzilla

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★

  • Return of the Jedi

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • Star Wars

    ★★★★