• Oxygen

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Tenet

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

  • The Call of the Wild

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Sonic the Hedgehog

  • Bad Boys for Life

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★★★

  • Line of Duty

    ★★

  • Frozen II

  • Terminator: Dark Fate

  • Make Me a Sandwich

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Synchronic

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Child's Play

    ★★★

  • Toy Story 4

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

  • Aladdin

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Laal

  • Captain Marvel

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★★

  • Fighting with My Family

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Kitbull

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Aquaman

  • The Grinch

  • Venom

    ★★★½

  • Jawani Phir Nahi Ani 2

    ★★★★★

  • The Meg

    ★★★

  • Teefa in Trouble

    ★★★★½

  • The Equalizer 2

  • Ant-Man and the Wasp

  • Load Wedding

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Bao

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★★½

  • Bright

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Daddy's Home 2

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

  • The Hitman's Bodyguard

  • Spider-Man: Homecoming

  • Despicable Me 3

  • The Mummy

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Fate of the Furious

  • Power Rangers

  • Beauty and the Beast

  • Logan

    ★★★★★