• Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post Covid

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Disney's Fastpass: A Complicated History

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

  • Michael Che: Shame the Devil

  • Dean Martin: King of Cool

  • DMX: Don't Try to Understand

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Ricky Velez: Here's Everything

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Controlling Britney Spears

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • 9/21/21

  • Squid Game

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Val

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Annette

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Sarah Vaccine

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Story of Late Night

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mare of Easttown

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Day Sports Stood Still

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • Q: Into the Storm

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • South Park Vaccination Special

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★