• Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Boss Level

    ★★

  • All Light, Everywhere

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • The New Mutants

    ★½

  • One Night in Bangkok

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • My Octopus Teacher

    ★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Underwater

    ★★

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Midway

    ★★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★½

  • Make Me a Sandwich

  • The Listening

  • Gemini Man

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Iron Mask

    ★★★

  • The Kitchen

    ★★

  • Joel Mchale: Live from Pyongyang

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Batman: Hush

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Point Blank

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Anna

    ★★★★

  • Shaft

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★½

  • Wanda Sykes: Not Normal

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • First Love

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★