• Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Austin Powers in Goldmember

    ★★★

  • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

    ★★★½

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★★½

  • Danger: Diabolik

    ★★★★

  • The Italian Job

    ★★★★

  • In Like Flint

    ★★★★

  • Our Man Flint

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Bound

    ★★★★

  • Gonchi

    ★★★★

  • Weekend of a Champion

    ★★★★

  • Shadow of the Vampire

    ★★★★

  • The Craft

    ★★★★

  • Die Another Day

    ½

  • On Her Majesty's Secret Service

    ★★★★½

  • From Russia with Love

    ★★½

  • Dr. No

    ★★★