Damien has logged 18 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
3 from Hell

3 from Hell

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
28
Spring Break Zombie Massacre

Spring Break Zombie Massacre

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sam & Mattie Make A Zombie Movie

Sam & Mattie Make A Zombie Movie

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Shook

Shook

2021
×
½
Edit this entry  
27
The Howling

The Howling

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Ichi the Killer

Ichi the Killer

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
School's Out Forever

School's Out Forever

2021
×
★★
Edit this entry  
16
Guinea Pig: Devil's Experiment

Guinea Pig: Devil's Experiment

1985
×
Read the review Edit this entry  
14
Don't Click

Don't Click

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
12
The Power

The Power

2021
×
Read the review Edit this entry  
09
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Concrete Cowboy

Concrete Cowboy

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★★★½
Edit this entry