• All Madden

  • Spider-Man: No Way Home

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

  • Interface Part II

    ★★★★★

  • Antlers

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • The Many Saints of Newark

  • Cry Macho

  • The Last Duel

  • Copshop

  • Small Engine Repair

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

  • The Hand of God

  • The Power of the Dog

  • C'mon C'mon

  • Malignant

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Candyman

  • Reminiscence

  • Respect

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ½

  • Old

  • Pig

  • Memoria

    ★★★★½

  • Red Rocket

  • Lamb

  • Titane

    ★★★★½

  • Blue Bayou

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

  • Annette

  • No Sudden Move

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

  • Cliff Walkers

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Wrath of Man

  • Voyagers

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Cherry

  • Judas and the Black Messiah

  • Faya Dayi

    ★★★★½

  • Mass

  • The Sparks Brothers

  • Malcolm & Marie

  • The Marksman

  • Wonder Woman 1984

  • Let Them All Talk

  • Monster Hunter

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Bad President

  • Soul