• Ghosts of War

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Kevin Hart: Laugh at My Pain

    ★★★½

  • Toofaan

    ★★★★

  • Loop

    ★★★★½

  • Purl

    ★★★★

  • Jim Button and the Wild 13

    ★★★★

  • Jim Button and Luke the Engine Driver

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Gunless

    ★★★★

  • Mob Town

    ★★★½

  • Sarpatta Parambarai

    ★★★½

  • Jolt

    ★★★

  • Commitment

    ★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★½