• The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★½

  • 'Twas the Fight Before Christmas

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Finch

    ★★½

  • Come and Learn with Pibby!

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Infinite

    ★★

  • Solos

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Story of Late Night

    ★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Stanley Tucci: Searching for Italy

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Bliss

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

  • Killing in Thy Name

  • Bobo the Monkey

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • A California Christmas

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • The Extravaganza

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

  • Fatman

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Enola Holmes

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Guest House

    ★½

  • Honest Thief

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • High Score

    ★★★

  • Project Power

    ★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

  • The Silencing

    ★★★

  • The Old Guard

  • George Lopez: We'll Do It for Half

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★½

  • Twins in Paradise

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The History of the World's Highest Jump

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • The Wrong Missy

  • Capone

    ★★★

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

    ★★★½

  • Arkansas

  • MAN 2020

  • Beastie Boys Story

    ★★★½