• Candyman

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • The Devil Below

    ★★

  • Cosmic Sin

    ½

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Space Sweepers

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Jiu Jitsu

    ½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • The Human Voice

    ★★★½

  • The Block Island Sound

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Rogue

    ★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • JCVD's Day Out

    ★★★

  • Twin Turbo

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • Devs

    ★★★★½

  • Hot Pink Horror: The Making of Color Out of Space

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Acquitted by Faith

    ½

  • The Photograph

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Relic

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • The Outsider

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Good Liar

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Mark of The Beast: The Legacy of the Universal Werewolf

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Antrum

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • VFW

    ★★★½

  • The Beach House

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★