• Muriel

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Malignant

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • From Bakersfield to Mojave

    ★★★★

  • Sombra

    ★★

  • A Memória Sitiada da Noite

  • Febre 40º

    ★★★

  • Bai Gosti/Eros Afogado em Lágrimas

    ★★★

  • As Grandes Distâncias

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★★★★

  • You Can't Put Your Arms Around a Memory

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

  • Army of the Dead

  • Sombra

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • Masters of the Land

  • Lucina Annulata

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Introduction

    ★★★★

  • Monsieur Jean-Claude

    ★★

  • Se hace camino al andar

    ★★★

  • Angel of Death 3D

    ★★★

  • Meihōdō

    ★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Monster Hunter

  • Private Collection

    ★★★★

  • Apyãwa (Tapirapé): Iraxao Rarywa

    ★★★

  • Suape Land

    ★★

  • Mank

    ★★

  • Let Him Go

    ★★★

  • Sem título #2 (Verónica)

    ★★

  • The Undoing

    ★★

  • Striding Into the Wind

    ★★★

  • Soul

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Propiedades de una esfera paralela

    ★★★★

  • Enola Holmes

  • On the Rocks

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Nomadland

    ★★

  • Bottled Songs 1-4

    ★★★

  • Un soupçon d'amour

    ★★★★

  • Sportin' Life

    ★★★

  • Spring Blossom

    ★★★

  • Tenet

  • There Will Be No More Night

    ★★★★

  • A Densa Nuve, o Seio

    ★★★

  • Bookanima: Andy Warhol

    ★★

  • Exposed Fracture, Pt. I

    ★★

  • The White Death of the Black Wizard

    ★★

  • Two War Images

    ★★

  • Walden

    ★★

  • I Came Here To Make A Map

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Fragmentos

    ★★★★

  • Nightly Apparitions

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★