• Godzilla vs. Kong

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★★★

  • 5:03

    ★★★

  • New Order

  • Eró

  • Water

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

    ★★★

  • The Day Began Yesterday

  • Onward

  • Road to Roma

    ★★★★★

  • Night on Earth: Shot in the Dark

  • The Father

  • Lost ID

  • Little Women

    ★★★½

  • Lorena, Light-footed Woman

    ★★★★

  • Powder

  • Encounter

    ★★★★

  • Cindy La Regia

    ★★★

  • I'm No Longer Here

    ★★★★

  • Open The Earth

    ★★★

  • Adelina

  • Dalia Is Still Here

  • Angst & Flesh

    ★★

  • #pornovenganza

  • Eclosion

  • The Creation of the World

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Sanctorum

  • The Platform

    ★★

  • Sonora: The Devil’s Highway

    ★★★

  • GUO4

  • A Song For Maria

  • Descendants 3

  • Do You Know Thomas?

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Ready to Mingle

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • A Tale of Two Kitchens

  • Chicuarotes

    ★★★★½

  • The Guardian of Memory

    ★★★

  • After

  • Persona

    ★★★

  • The Silence

    ★★

  • The Brave Only Looks Death In The Face Once

    ★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Oblatos, Epic Flight into the Night

    ★★★½

  • The Mongolian Conspiracy

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Acuitzeramo

  • Lady Rancho

  • La Bruja de Texcoco

    ★★★★

  • Elisa & Marcela

    ★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Midnight Family

    ★★★★

  • This Is Not Berlin

    ★★★★

  • Yuppies versus Stooges

    ★½

  • Patria

    ★★½

  • Fyre

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Perfectos desconocidos

    ★★★

  • A Tiger With No Stripes

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★★

  • A 3 Minute Hug

  • Bird Box

    ★★★½

  • History Lessons

  • Suffocation

    ★★★½