Connor has logged 16 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Godspell

Godspell

1973
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
V/H/S

V/H/S

2012
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Final Score

Final Score

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
The Land of Steady Habits

The Land of Steady Habits

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Slice

Slice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The House of Tomorrow

The House of Tomorrow

2017
×
★★★½
Edit this entry  
09
Single White Female

Single White Female

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Destination Wedding

Destination Wedding

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
See No Evil

See No Evil

1971
×
★★½
Edit this entry