jordan has logged 13 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
18
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Zola

Zola

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry