• Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

  • Shock Wave 2

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Adventure Time: Distant Lands

  • JCVD's Day Out

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 16: At a Confessional

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 9: The Run

  • Chasing Dream

    ★★

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★★

  • Mister America

    ★★★½

  • Asuran

    ★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Dragon Quest: Your Story

    ★★½

  • The White Storm 2: Drug Lords

    ★★★

  • Ride Your Wave

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Avengement

    ★★★

  • First Love

    ★★★★

  • Promare

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • The Bob Emergency

    ★★★★★

  • GCW Josh Barnett’s Bloodsport

  • Triple Threat

    ★★½

  • The New ‘On Cinema’ Oscar Special

    ★★★★

  • The Search for the Saddest Punt in the World

  • Lupin the Third: Goodbye Partner

    ★★

  • A Home with a View

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Fighting in the Age of Loneliness

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • La Cartographe

    ★★★

  • Venom

    ★★

  • 7A

    ★★

  • Shadow

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★½

  • The Meg

    ★★

  • Detective Dee: The Four Heavenly Kings

    ★★★★

  • Final Deployment 4: Queen Battle Walkthrough

    ★★

  • The Leakers

    ★★½

  • Flyin' Bamboo

  • Kase-san and Morning Glories

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★

  • The Debt Collector

    ★★½

  • Liz and the Blue Bird

    ★★★★½

  • The Russian Five

  • GCW Matt Riddle's Bloodsport

  • All Square

    ★★½

  • Blockers

    ★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★½

  • Support the Girls

    ★★★★

  • The Nagano Tapes

  • Accident Man

    ★½

  • Black Panther

    ★★½

  • The Passage

    ★★★½

  • Early Man

    ★★★

  • Den of Thieves

    ★★★½

  • Devilman Crybaby

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Harry Smith at the Breslin Hotel