CinnaMonki92166 has logged 15 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Normal People

Normal People

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Extraction

Extraction

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Fault in Our Stars

The Fault in Our Stars

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Love Wedding Repeat

Love Wedding Repeat

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Code 8

Code 8

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Coffee & Kareem

Coffee & Kareem

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Requiem for a Dream

Requiem for a Dream

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Frozen

Frozen

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry