Cinemafan65 has logged 16 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Gamera: Guardian of the Universe

Gamera: Guardian of the Universe

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Rogue

Rogue

2007
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★½
Edit this entry  
18
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Son of Kong

The Son of Kong

1933
×
★★
Edit this entry  
11
Cuties

Cuties

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★
Edit this entry  
10
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
Mulan

Mulan

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Tenet

Tenet

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Project Power

Project Power

2020
×
★½
Edit this entry  
02
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★★★
Edit this entry  
02
Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

2020
×
★★
Read the review Edit this entry