CinemaCl🎃wn has logged 15 entries for films during April 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Rango

Rango

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
From Up on Poppy Hill

From Up on Poppy Hill

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Tales from Earthsea

Tales from Earthsea

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Ocean Waves

Ocean Waves

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Frozen

Frozen

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ice Age: Continental Drift

Ice Age: Continental Drift

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ice Age

Ice Age

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Son of Saul

Son of Saul

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry