• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Malignant

    ★½

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Yes Day

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • The Comey Rule

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Host

    ½

  • Unhinged

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Rental

  • You Should Have Left

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Body Cam

    ½

  • The Wrong Missy

  • I Know This Much Is True

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★½

  • Dangerous Lies

    ½

  • Defending Jacob

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½