• The Oath

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Juniper Tree

    ★★★★

  • Anne at 13,000 Ft.

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • The Bridges of Madison County

    ★★★★

  • Thirst

    ★★★★★

  • Freaks

    ★★★

  • Carnival of Souls

    ★★★★

  • House on Haunted Hill

    ★★★★★

  • House of Wax

    ★★★★

  • Pulse

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Cure

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • My Son

    ★★★