CharlesLeeRay has logged 34 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Father's Day

Father's Day

2011
×
★★★
Edit this entry  
29
Virus

Virus

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Hate U Give

The Hate U Give

2018
×
★★★½
Edit this entry  
25
Fried Barry

Fried Barry

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
I Bury the Living

I Bury the Living

1958
×
★★½
Edit this entry  
23
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Vicious Fun

Vicious Fun

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Escape from Pretoria

Escape from Pretoria

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Rolling Thunder

Rolling Thunder

1977
×
★★½
Edit this entry  
19
The Borrower

The Borrower

1991
×
★★★
Edit this entry  
19
A Perfect World

A Perfect World

1993
×
★★★★
Edit this entry  
19
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
Hot to Trot

Hot to Trot

1988
×
★★½
Edit this entry  
16
Death Race 2000

Death Race 2000

1975
×
★★★
Edit this entry  
16
Kate

Kate

2021
×
★★½
Edit this entry  
15
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Edit this entry  
15
Neon Maniacs

Neon Maniacs

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Chompy & The Girls

Chompy & The Girls

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Citizen Toxie: The Toxic Avenger IV

Citizen Toxie: The Toxic Avenger IV

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Death Wish 3

Death Wish 3

1985
×
★★★
Edit this entry  
13
Death Wish II

Death Wish II

1982
×
★★★½
Edit this entry  
12
Don't Answer the Phone!

Don't Answer the Phone!

1980
×
★★★½
Edit this entry  
12
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
C.H.U.D. II: Bud the Chud

C.H.U.D. II: Bud the Chud

1989
×
★★★★
Edit this entry  
08
I Am a Fugitive from a Chain Gang

I Am a Fugitive from a Chain Gang

1932
×
★★★½
Edit this entry  
08
12 Mighty Orphans

12 Mighty Orphans

2021
×
★★★★
Edit this entry  
07
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
Shadow of a Doubt

Shadow of a Doubt

1943
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Last Starfighter

The Last Starfighter

1984
×
★★½
Edit this entry  
05
Kramer vs. Kramer

Kramer vs. Kramer

1979
×
★★½
Edit this entry  
03
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
The Client

The Client

1994
×
★★★½
Edit this entry