• Black Friday

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Chompy & The Girls

    ★★★★

  • Kate

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Old Henry

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • 12 Mighty Orphans

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Belushi

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★½

  • Fatman

    ★★★★

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Cyst

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★★½

  • Run Hide Fight

    ★★★

  • Bloody Hell

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • #UNFIT: The Psychology of Donald Trump

    ★★★★

  • The War with Grandpa

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • Host

    ★★

  • Greenland

    ★★★½

  • The Very Excellent Mr. Dundee

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★