Chandler has logged 20 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★½
Edit this entry  
29
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★
Edit this entry  
28
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★½
Edit this entry  
27
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jackass 2.5

Jackass 2.5

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★½
Edit this entry  
21
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★½
Edit this entry  
16
Host

Host

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
07
The Tax Collector

The Tax Collector

2020
×
★½
Edit this entry  
07
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★
Edit this entry  
06
Slumdog Millionaire

Slumdog Millionaire

2008
×
★★★★
Edit this entry  
04
Host

Host

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Clear History

Clear History

2013
×
★★★
Edit this entry  
03
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★½
Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Edit this entry