Cevoluca has logged 12 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
Constantine

Constantine

2005
×
★★★
Edit this entry  
30
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
30
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
27
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Edit this entry  
26
Snatch

Snatch

2000
×
★★★½
Edit this entry  
20
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Mask

The Mask

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry