• Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Hunter Killer

    ★★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★

  • Venom

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • The Predator

    ★★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Mile 22

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Book Club

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Rampage

  • The 15:17 to Paris

    ★★½

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

    ★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★

  • All the Money in the World

    ★★★½

  • Pitch Perfect 3

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★★

  • Ferdinand

    ★★★½

  • Justice League

    ★★★

  • Geostorm

    ★★½

  • The Man Who Invented Christmas

    ★★★½

  • The Snowman

    ★★½

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Only the Brave

    ★★★★★

  • Goodbye Christopher Robin

    ★★½

  • Brad's Status

    ½

  • The Mountain Between Us

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Molly's Game

    ★★★★

  • Home Again

    ★★★

  • mother!

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Battle of the Sexes

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • A Bad Moms Christmas

    ★★

  • The Emoji Movie

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • The House

    ★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★

  • Rough Night

    ★★

  • Girls Trip

    ★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Baywatch

    ★½

  • Snatched

    ★★★

  • Little Boy Blue

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Ghost in the Shell

    ★½

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • The Boss Baby

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Unforgettable

    ★½

  • Table 19

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★½