Cconno has logged 13 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dune

Dune

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Lie

The Lie

2018
×
Read the review Edit this entry  
08
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Blair Witch

Blair Witch

2016
×
Read the review Edit this entry  
08
Char Man

Char Man

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Dune

Dune

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Waves

Waves

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tenet

Tenet

2020
×
Read the review Edit this entry  
10
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Usual Suspects

The Usual Suspects

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry