• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Antlers

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Mad God

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Annette

    ★½

  • Endorphin Port

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • One Year

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Long Toast

  • Making The Irishman

  • Mank

    ★★★★½

  • Donald Trump Is President and You're Not: A Portrait of Donald J. Trump

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Pretend That You Love Me

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

  • Rhubarb

  • MAN 2020

    ★★

  • Smiling Friends

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★½

  • Spree

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • The Collaboration Of A Lifetime: Scorsese’s Epic The Irishman

  • The Lighthouse: A Dark & Stormy Tale

  • Dorohedoro

  • The Turning Point

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Hazbin Hotel

  • The Irishman

    ★★★★★