• The Avengers

    ★★★★★

  • American Reunion

    ★★

  • The Pirates! In an Adventure with Scientists!

    ★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • 21 Jump Street

    ★★½

  • This Means War

    ★★★½

  • Young Adult

    ★★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ½

  • The Muppets

    ★★★★½

  • Moneyball

    ★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Easy A

    ★★★★½

  • Tucker and Dale vs. Evil

    ★★★★

  • Slackers

    ★★★