• Cruella

  • Introspectum Motel

  • I Am All Girls

  • Army of the Dead

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Pungo: A Witch's Tale

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Assistant

  • Me You Madness

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Wild Mountain Thyme

  • Songbird

  • What Lies Below

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Greatland

    ★★★★

  • Books of Blood

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • Trump vs the Illuminati

    ½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Run Hide Fight

    ★★

  • The Kamasutra Garden

  • The New Mutants

  • Class Action Park

    ★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★

  • Quarantine Relationship

  • Host

    ★★★½

  • The Current Occupant

    ★★½

  • Money Plane

  • Artemis Fowl

  • Good Boy

    ★★

  • The Legion

  • Body of Night

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★

  • Pooka Lives!

    ★★★

  • The Hunt

  • Mulan

  • Bloodshot

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Star Light

  • Marlo Lasker

  • Fantasy Island

  • Xane: The Vampire God

  • 365 Days

    ★★½

  • The House Invictus

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Heavenquest: A Pilgrim's Progress

  • Promising Young Woman

  • Possessor

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Assassin 33 A.D.

    ★★★★★

  • Scare Me

    ★★★★★

  • The Turning

  • Cats

    ½

  • The Exigency

  • 6 Underground

    ★½

  • A Nasty Piece of Work

    ★★★

  • Grand Isle

    ★★★

  • Ximbi Xombix

    ½

  • In the Trap

    ★½

  • Pilgrim

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • The Assent

    ★★★½

  • The Mandela Effect

    ★★½

  • Cyber Bride

    ★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Synchronic

  • Knives Out

    ★★★★