Willow has logged 23 entries for films during June 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Stoker

Stoker

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Leviathan

Leviathan

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
23
The Happiness of the Katakuris

The Happiness of the Katakuris

2001
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Céline and Julie Go Boating

Céline and Julie Go Boating

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
One Missed Call

One Missed Call

2003
×
★★★
Edit this entry  
20
Lesson of the Evil

Lesson of the Evil

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Last Stand

The Last Stand

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mothlight

Mothlight

1963
×
★★★★
Edit this entry  
19
Window Water Baby Moving

Window Water Baby Moving

1959
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Space Is the Place

Space Is the Place

1974
×
★½
Edit this entry  
17
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★½
Edit this entry  
17
Pussy Riot: A Punk Prayer

Pussy Riot: A Punk Prayer

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hail Mary

Hail Mary

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Texas Chainsaw 3D

Texas Chainsaw 3D

2013
×
½
Edit this entry  
12
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Richard Pryor: Omit the Logic

Richard Pryor: Omit the Logic

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Casual Sex?

Casual Sex?

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Captive

The Captive

2000
×
★★★★
Edit this entry  
04
Girlfriends

Girlfriends

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
After Earth

After Earth

2013
×
★★★½
Edit this entry