• Jungle Cruise

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Brokeback Mountain

    ★★★★★

  • Risky Business

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • The Departed

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Little Fockers

    ★½

  • The Prince of Egypt

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★