• Deep Blue Sea

    ★★

  • The Plague of the Zombies

    ★★★½

  • She Devil

    ★★★

  • The Spell

    ★★★½

  • House of Frankenstein

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Don't Be Afraid of the Dark

    ★★★½

  • The Bermuda Depths

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Wheels on Meals

    ★★★½

  • Savage Three

    ★★★½

  • The Caller

    ★★★★

  • The Night Stalker

    ★★★½

  • You're Only Young Once

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

    ★½

  • The Pawnshop

    ★★★½

  • The Adventurer

    ★★★★½

  • Captain Kidd's Kids

    ★★★