Calum has logged 14 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Breakdown

Breakdown

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Between the Lines

Between the Lines

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Equalizer 2

The Equalizer 2

2018
×
★★★
Edit this entry  
22
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
★★★½
Edit this entry  
15
Man on Fire

Man on Fire

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Justice League

Justice League

2017
×
Edit this entry  
10
The Tailor of Panama

The Tailor of Panama

2001
×
★★
Edit this entry  
10
Boyz n the Hood

Boyz n the Hood

1991
×
Edit this entry  
06
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Justin Timberlake + The Tennessee Kids

Justin Timberlake + The Tennessee Kids

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★
Read the review Edit this entry