• Belfast

    ★★★

  • Tetsuo: The Iron Man

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • M

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Knock Knock

    ★★

  • Luca

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • Mass

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★★