Caleb has logged 11 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
From Up on Poppy Hill

From Up on Poppy Hill

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hunger

Hunger

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Schindler's List

Schindler's List

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Pariah

Pariah

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Fargo

Fargo

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry