• Cruella

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Batman: Dying Is Easy

    ½

  • Boss Level

    ★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • HEAVEN

  • The Vampire, Vincent

  • The Vampire, Vincent

    ★★★★★

  • Soul

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Rifkin's Festival

    ★½

  • HAUNTER

    ★★★★★

  • Nomadland

    ½

  • Bill & Ted Face the Music

    ½

  • Tenet

  • The Tax Collector

    ★½

  • There's Something About Casey...

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★

  • Strasbourg 1518

    ★★½

  • The Curse of Audrey Earnshaw

    ½

  • Force of Nature

    ½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ½

  • The Rental

    ½

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Out

    ½

  • The Wrong Missy

    ★★★★★

  • Capone

    ★★½

  • Arkansas

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Corona Zombies

    ½

  • The 420 Movie

    ★★★★★

  • The Long Goodbye

    ½

  • Dark Entity

  • DC Showcase: The Phantom Stranger

    ★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Gretel & Hansel

    ½

  • Horse Girl

    ★★

  • Former Cult Member Hears Music For The First Time

  • Promising Young Woman

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Wake Up

    ½

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Cats

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 6 Underground

  • Duck Duck

  • 1917

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Primal: Tales of Savagery

  • Charlie's Angels

    ½

  • Primal

    ★½

  • The Fall

    ★★★★

  • Primal

    ★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

  • 10 Minutes Gone

    ½

  • The Irishman

    ★★★½

  • VFW

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Zeroville

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • The Painted Bird

  • The King

    ★★

  • The Laundromat

    ★½

  • Rapid Life

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari