Katherine has logged 19 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Chronicle

Chronicle

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Sisterhood of the Traveling Pants 2

The Sisterhood of the Traveling Pants 2

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Boogie

Boogie

2021
×
Read the review Edit this entry  
21
The Sisterhood of the Traveling Pants

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Words on Bathroom Walls

Words on Bathroom Walls

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
27 Dresses

27 Dresses

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Voices

The Voices

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
I May Destroy You

I May Destroy You

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Moxie

Moxie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry