• Down by Law

    Down by Law

    ★★★★★

    "do you like walt withman?"

  • The Long Goodbye

    The Long Goodbye

    ★★★★

    "what do i need a cat for, I've got a girl"

  • Submarine

    Submarine

    ★★★★

    every night ı come to the same place and wait until the sky catches up with my mood. the pattern is set. this is, no doubt, the end.

  • Landscape in the Mist

    Landscape in the Mist

    ★★★★½

    sadece babalarını arayan iki çocuğun öyküsü değil, hayata atılmanın maceralı yolculuğudur. yolda ölüm, gerçekler, yalanlar, güzellikler ve yıkım hakkında her şeyi öğrenirler. yolculuk ise sadece hayatın bize, hepimize verdikleri üstünde yoğunlaşmanın bir yoludur.

  • High Tension

    High Tension

    ★★★½

    ilk baştaki kesik kafa ilen yapılan blow job sahnesi tamamen sikip atmak deyimini vücuda getirmekteyse de bu mevzuu senaryo ile bağdaşmıyor. biraz klişe ögeler barındırsa da, müzikler ve görüntüler oldukça tatmin edici.bu kadar kötü-klişe bir sonu haketmeyen cok güzel bir film

  • Special Section

    Special Section

    ★★★★½

    toujours la raison d d'état

  • Killing Them Softly

    Killing Them Softly

    ★★★

    ''my friend, thomas jefferson is an american saint because he wrote the words 'all men are created equal', words he clearly didn't believe since he allowed his own children to live in slavery. he's a rich white snob who's sick of paying taxes to the brits. so, yeah, he writes some lovely words and aroused the rabble and they went and died for those words while he sat back and drank his wine and fucked his slave girl. this guy…

  • The Believer

    The Believer

    ★★★½

    kocaman hakenkreuz amblemi olan kırmızı bir tişört, dolichocephalic çıplak bir kafatası, donuk ve acımasız bir çehre, paçaları katlı mavi kot+ combat botlar.

  • The Guard

    The Guard

    ★★★★

    i'm irish. racism is part of my culture.

  • Night and Fog

    Night and Fog

    ★★★★★

    izledikten sonra bir hafta boyunca ftv'deki anoreksik kızları bile gettolardaki yahudiler gibi görmeme sebep olmuş olan; tabut gibi ranzalar, sabun kalıpları, yüzülmüş ve üzerine resimler çizilmiş insan derileri, başsız vücutlar, açlıktan pansumanlarını yiyen hastalar gibi sadece "gerçek kadar acı".

  • Cemetery Man

    Cemetery Man

    ★★★★½

    ZOMBIES, GUNS, AND SEX, OH MY!!!

  • The Confession

    The Confession

    ★★★★

    uyan lenin bunlar çıldırdı