• Midway

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Secret World of Arrietty

    ★★½

  • Clash of the Titans

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • The Wasteland

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Gracinha

    ★★