Sort by

brightboy87 has logged 22 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Widows

Widows

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Lucky 13

Love, Death & Robots: Lucky 13

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: The Secret War

Love, Death & Robots: The Secret War

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Blindspot

Love, Death & Robots: Blindspot

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Alternate Histories

Love, Death & Robots: Alternate Histories

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Ice Age

Love, Death & Robots: Ice Age

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Fish Night

Love, Death & Robots: Fish Night

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: The Dump

Love, Death & Robots: The Dump

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Shape-Shifters

Love, Death & Robots: Shape-Shifters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Helping Hand

Love, Death & Robots: Helping Hand

2019
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Zima Blue

Love, Death & Robots: Zima Blue

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Good Hunting

Love, Death & Robots: Good Hunting

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Mandy

Mandy

2018
×
Read the review Edit this entry  
15
Detour

Detour

1945
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry