• South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • John Bronco Rides Again

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Count Me In

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Super Hot

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Awake

    ★★★½

  • Borat’s American Lockdown & Debunking Borat

    ★★★½

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

    ★★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Power

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Creature from Big Muddy: An Illinois Bigfoot Legend

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Beyond The Spectrum: The Underground

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • Transfigure

    ★★★½

  • Cowgirls vs. Pterodactyls

    ★★★

  • The Bridge

    ★★

  • Mean Man: The Story of Chris Holmes

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★½

  • The Ripper

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Castle Freak

    ★★★½

  • DDP: Relentless

    ★★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★½

  • 13 Slays Till X-mas

    ★★★★½

  • Barbie & Kendra Storm Area 51

    ★★★★

  • Flying Objects - A State Secret

    ★★★½

  • Blood From Stone

    ★★★½

  • Wet Willy

    ★★½