• Ruby Sparks

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Pitch Perfect 3

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Beginners

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Mainstream

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Scenes from the Suburbs

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★