BozoBubby has logged 25 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Hardcore

Hardcore

1979
×
Edit this entry  
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
Read the review Edit this entry  
31
Mikey and Nicky

Mikey and Nicky

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Band of Brothers

Band of Brothers

2001
×
★★½
Edit this entry  
28
The Happiness of the Katakuris

The Happiness of the Katakuris

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Elephant Man

The Elephant Man

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Presumed Innocent

Presumed Innocent

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Le Samouraï

Le Samouraï

1967
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Babel

Babel

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
21 Grams

21 Grams

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Carnage

Carnage

2011
×
Read prior review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Hunger

Hunger

2008
×
Read the review Edit this entry  
16
Bullitt

Bullitt

1968
×
Read the review Edit this entry  
16
Crank: High Voltage

Crank: High Voltage

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Collateral

Collateral

2004
×
Read the review Edit this entry  
16
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Carnage

Carnage

2011
×
Read the review Edit this entry  
14
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Amores Perros

Amores Perros

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
48 Hrs.

48 Hrs.

1982
×
Read the review Edit this entry  
10
Miami Blues

Miami Blues

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Tampopo

Tampopo

1985
×
Read the review Edit this entry  
08
Pusher II: With Blood on My Hands

Pusher II: With Blood on My Hands

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pusher

Pusher

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry