BozoBubby has logged 204 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Death to 2021

Death to 2021

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Lego Spider-Man: The Movie

Lego Spider-Man: The Movie

2021
×
Read the review Edit this entry  
01
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Free Guy

Free Guy

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
15
D+ Students 2

D+ Students 2

2011
×
Read the review Edit this entry  
13
Mayor Pete

Mayor Pete

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
06
A Woman Under the Influence

A Woman Under the Influence

1974
×
Edit this entry  
05
Instructions for a Light and Sound Machine

Instructions for a Light and Sound Machine

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Freaked

Freaked

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Faces

Faces

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Halloween II

Halloween II

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Halloween

Halloween

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
Edit this entry  
12
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

1987
×
Edit this entry  
11
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★★★
Edit this entry  
06
BASEketball

BASEketball

1998
×
Edit this entry  
05
Deathstalker

Deathstalker

1983
×
Read the review Edit this entry  
03
Pulse

Pulse

2001
×
Read the review Edit this entry  
02
Braindead

Braindead

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Violent Cop

Violent Cop

1989
×
Read the review Edit this entry  
27
Possibly in Michigan

Possibly in Michigan

1983
×
★★★★
Edit this entry  
24
Brotherly Love

Brotherly Love

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Vampire Boys

Vampire Boys

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Brotherly Love

Brotherly Love

2017
×
½
Read prior review Edit this entry  
21
Vigilante

Vigilante

1982
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Deep Red

Deep Red

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Malignant

Malignant

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Dolemite

Dolemite

1975
×
Read the review Edit this entry  
08
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
Night of the Lepus

Night of the Lepus

1972
×
Read the review Edit this entry  
02
Into the Abyss

Into the Abyss

2011
×
Edit this entry  
01
Deathstalker II

Deathstalker II

1987
×
Read the review Edit this entry  
29
Raw Force

Raw Force

1982
×
Read the review Edit this entry  
27
Frivolous Lola

Frivolous Lola

1998
×
Read the review Edit this entry  
27
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Across 110th Street

Across 110th Street

1972
×
Read the review Edit this entry  
13
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
Read the review Edit this entry  
10
Un Flic

Un Flic

1972
×
Read the review Edit this entry  
10
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Public Enemy

The Public Enemy

1931
×
Read the review Edit this entry  
01
Violent Cop

Violent Cop

1989
×
Read the review Edit this entry  
01
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Sallie Gardner at a Gallop

Sallie Gardner at a Gallop

1878
×
Read the review Edit this entry  
26
Paul

Paul

2011
×
Read the review Edit this entry