• The Death of David Cronenberg

  • Cinderella

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Sneedhead

  • Growing Fangs

  • Cruella

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Be Your Own Dentist

  • Raya and the Last Dragon

  • Framing Britney Spears

  • Bobo the Monkey

  • Burrow

  • We Can Be Heroes

  • Long Toast

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • This Is Paris

  • Malibu Rescue: The Next Wave

  • The Missing Pizza

  • The Kissing Booth 2

  • Dinner

  • Hamilton

  • We Bare Bears: The Movie

  • Coming Out

  • A Whisker Away

    ★★★★

  • Closet

  • The Disney Family Singalong

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

  • Trolls World Tour

  • Stargirl

  • Mulan

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • Murder Death Koreatown

    ★★★½

  • Onward

  • 365 Days

  • Miss Americana

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

  • 1917

  • Jumanji: The Next Level

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

  • Forky Asks a Question: What Is Art?

  • Forky Asks a Question: What Is a Friend?

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

  • Frozen II

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Wrinkles the Clown

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Hustlers

  • Joker

    ★★★★½

  • asdfmovie12

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • Dora and the Lost City of Gold

  • The Angry Birds Movie 2

  • Final Destination

  • Ready or Not

  • SHOP: A Pop Opera

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

  • The Banana Splits Movie