Reggie has logged 13 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Grosse Pointe Blank

Grosse Pointe Blank

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Con Air

Con Air

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Role Models

Role Models

2008
×
★★
Edit this entry  
23
Air Force One

Air Force One

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Paul

Paul

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Waking Ned

Waking Ned

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Love Bug

The Love Bug

1968
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Her

Her

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Pay the Ghost

Pay the Ghost

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Invasion of the Body Snatchers

Invasion of the Body Snatchers

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Watchmen

Watchmen

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry