• LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Witch Hunt

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★

  • Loki

    ★★★

  • Growing Fangs

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Cruella

    ★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla Singular Point

    ★★

  • Horror in the High Desert

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Us Again

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Marvel's Behind the Mask

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Dancing with the Cars

    ★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★

  • Soul of the City

    ★★★

  • Dory Finding

    ★★½

  • Unparalleled Parking

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★

  • Burrow

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • A Visitor

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • Jiu Jitsu

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★½

  • Hunger Ward

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • From Our Family to Yours

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • The Life Ahead

    ★★½

  • Wet Willy

    ★★

  • Smiley Face Killers

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★½

  • My Psychedelic Love Story

    ★★★