MDj has logged 17 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Ava

Ava

2020
×
Edit this entry  
29
Mulan

Mulan

1998
×
★★½
Edit this entry  
28
Mulan

Mulan

2020
×
★½
Edit this entry  
27
Season of the Witch

Season of the Witch

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

2005
×
★★★½
Edit this entry  
26
Tomorrowland

Tomorrowland

2015
×
★★
Edit this entry  
20
G-Force

G-Force

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
19
The Great Wall

The Great Wall

2016
×
★½
Edit this entry  
19
Penguins of Madagascar

Penguins of Madagascar

2014
×
Edit this entry  
18
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★½
Edit this entry  
13
Warcraft

Warcraft

2016
×
★★
Edit this entry  
11
Justice League

Justice League

2017
×
Edit this entry  
06
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★
Edit this entry  
06
7500

7500

2019
×
★★
Edit this entry  
05
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★½
Edit this entry  
03
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Memento

Memento

2000
×
★★★★
Edit this entry