• Infinite

    ★★½

  • Awake

    ★★★

  • Cruella

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • The Unholy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Devil Below

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Crisis

    ★★★

  • Son

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Silk Road

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Bliss

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • The Marksman

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★

  • Long Gone Gulch

    ★★½

  • Death to 2020

    ★½

  • Burrow

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Flashback

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • The Doorman

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★½

  • We Are Who We Are

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★

  • Run Hide Fight

    ★★★★

  • Don't Tell a Soul

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★★

  • The World to Come

    ★★½

  • I Am Greta

    ★★★★½