Sort by

Brennan has logged 10 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry